Rpg-universe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rpg-universe

Un forum rpg pentru toti!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dimineata prin bucatarie

In jos 
4 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Dark Mousy

Dark Mousy


Mesaje : 117
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 10:24 am

Acesta simti cum ii se ingreuneaza respiratia, dar inca nu se opri, o adusera pe fata si mai aproape incat sa poate auzi sunetele ei superbe.
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 10:38 am

Fiori ii strabateau intregul corp , in timp ce Sara isi puse mainile intr-ale lui si stranse tare
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Dark Mousy

Dark Mousy


Mesaje : 117
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 11:33 am

Tanarul incepu s-o sarute la gura, de nenumarate ori, apoi din nou, trecua la piept si continua asa pana ce buzele lui strabatura tot corpul fetei.
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 11:54 am

Sara isi intinse mana , tragandu-l pe Dark peste ea si apropiindu-se de buzele lui, incepand sa-l sarute
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Dark Mousy

Dark Mousy


Mesaje : 117
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 11:59 am

Dark ii raspundea la saruturi, in timp ce-si dadu o mana pe spatele fetei, iar cealalta ramase in continuare unita cu a ei.
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 12:03 pm

Sara il imbratisa , continuand sa-l sarute si sa-i mangaie pielea
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Dark Mousy

Dark Mousy


Mesaje : 117
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 12:20 pm

Baiatul isi plimba mana pe spatele fetei, raspunzand la saruturi.
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 12:23 pm

In cele din urma Sara se opri din al mai saruta. Il privi zambind , apoi incepu sa-i mangaie fata
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Dark Mousy

Dark Mousy


Mesaje : 117
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 12:54 pm

- Hmm cat de bine saruti...buzele tale pot provoca oricand dependenta...zise movaliul privind-o si el.
Sus In jos
Amy-Chloe Brandon

Amy-Chloe Brandon


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/03/2009
Varsta : 28
Localizare : In your heart...

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 6:36 pm

Amy

Eram chiar langa usa,doar ca nu vroiam sa le stric intimitatea...Cat de ciudati pot fi oamenii!Dar,in fine.Am batut la usa,incercand sa par politicoasa.Puteam intra ori pe geam,ori puteam sparge usa sau sa intru prin ea...
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 8:37 pm

-Si pacat ca acum trebuie sa ne oprim..zise ea cand auzi ca cineva bate la usa
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Yagami Light (KIRA)

Yagami Light (KIRA)


Mesaje : 30
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 10:46 pm

Light tocmai atunci iesi de dupa dulapul din capatul bucatariei si se uita la cei doi si schita un zambet apoi spunse:
-Hmm deja e ora pentru micul dejun...ar trebui ca voi doi sa nu mai va jucati si sa-i lasati si pe ceilalti sa vina sa manance micul dejun....ca banuiesc ca persoanei care a batut la usa ii este foame....
-Aaaa da si Sara .......facuse o pauza apoi........scuze am uitat dar vroiam sa-ti spun ceva "ce bine saruta"
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 10:48 pm

Sara trase repede camasa peste ea , rosindu-se toata
"Doamne..de ce am facut`o chiar aici?"
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Dark Mousy

Dark Mousy


Mesaje : 117
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyLun Mar 16, 2009 11:46 pm

- " Ce chef am acu de jucat cu niste memorii ale oamenilor...da mai bine stau flex...!"
Dark pocni din degete si hainele aparura inapoi pe trupul sau si al fetei, mai pocni odata iar jaluzelele se ridica, lasand lumina soarelui sa intre si usa se deschisera.
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyMar Mar 17, 2009 12:17 am

Sara se aseza pe un scaun, punandu-si capul pe masa
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Amy-Chloe Brandon

Amy-Chloe Brandon


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/03/2009
Varsta : 28
Localizare : In your heart...

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyMar Mar 17, 2009 2:40 pm

Amy

Am deschis usa si m-am repezit asupra cutiei mele cu lapte,de care nu se atinse nimeni...Evident,in ea nu era lapte...Ci sange,dar nimeni nu banuia asta.

Neata'! am spus luand o gura sanatoasa de "lapte"...
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyMar Mar 17, 2009 9:53 pm

-Neata si tie ! Mormai Sara
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Yagami Light (KIRA)

Yagami Light (KIRA)


Mesaje : 30
Data de înscriere : 14/03/2009

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyMier Mar 18, 2009 10:49 am

-Dark cum ai facut asta?......se mira el

Light se uita putin mirat la fata nestiind cine e:
-Neata ...aaa.....scuze cine esti? nu te-am mai vazut pe aici
Sus In jos
Amy-Chloe Brandon

Amy-Chloe Brandon


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/03/2009
Varsta : 28
Localizare : In your heart...

Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 EmptyMier Mar 18, 2009 4:25 pm

Amy

Am ras ironic luand inca o inghititura de "lapte"...

Clar ca nu mai m-ai vazut...Nu prea frecventez locurile astea...Ah...Sunt Amy-Chloe Brandon.Doar Amy...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dimineata prin bucatarie   Dimineata prin bucatarie - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Dimineata prin bucatarie
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» In bucatarie
» Prin padure
» Prin spatiu
» Prin cetate
» Prin Mall...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rpg-universe :: Caminul :: Bucataria-
Mergi direct la: