Rpg-universe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rpg-universe

Un forum rpg pentru toti!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Salutare prieteni ;)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Yagami Light (KIRA)

Yagami Light (KIRA)


Mesaje : 30
Data de înscriere : 14/03/2009

Salutare prieteni ;) Empty
MesajSubiect: Salutare prieteni ;)   Salutare prieteni ;) EmptyDum Mar 15, 2009 8:25 pm

Hello everyone
Ma numesc Sergiu dar porecla mea e Tymy .....sunt din Timisoara (Orasul violet)......si sunt in zodia Scorpionului. Sunt un baiat de treaba in sensul ca ma inteleg bine aproape cu oricine ......depinde si de persoana celalalta. Stiu sa ma distrez sa rad si sa ma simt bine si la fel sa-i fac si pe cei din jurul meu sa aiba o stare vesela. Uneori sunt mai copilaros dar doar cand ma distrez prea bine si am ostare foarte buna. Imi plac calculatoarele foarte mult chiar vreau sa fac o cariera in asta , imi plac masinile tuning-ul (masinile modificate) , excursiile , animalele, jocurile video foarte mult si ar mai fi dar momentan nu-mi aduc aminte. In timpul liber ma relaxez la calculator (petrec foarte mult la calculator) stand pe diferite site-uri si forum-uri si jocuri browser (Triburile , Travian).......ma mai uit la un film la un serial si cand am timp ma uit la un serial anime.......ma joc jocuri video in weekend si stau cu prietenii pe mess. Cam atat despre mine
L-am ales pe Yagami Light pentru ca mi-a placut si imi place foarte mult Death Note. Iar Light este personajul principal care la final moare si care m-a impresionat pe tot parcursul serialului si mai ales episodului special (serialul pe scurt cu un alt sfarsit-filmul anime)............si filmele reale au fost reusite dar nu au prezentat tot ce s-a intamplat. In concluzie ador serialul asta pentru ca au stiut ce sa faca cand l-au facut . Are tot ce ii trebiue si nu lipseste nimic.

PS: momentan sunt cel mai mare de pe forum.Nu am precizat cati ani am si nici nu o voi face prea curand iar Sara te rog sa nu spui cati ani am.
Sus In jos
sorry-but-I-love-you

sorry-but-I-love-you


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2009

Salutare prieteni ;) Empty
MesajSubiect: Re: Salutare prieteni ;)   Salutare prieteni ;) EmptyDum Mar 15, 2009 8:34 pm

hy tymy ..Very Happy sper s te distrezi..Very Happy.. vad ca ai ft multe informatzii fatza de mn Very Happy... misto orcum.. bv ..si sper s te distrezi
Sus In jos
 
Salutare prieteni ;)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rpg-universe :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: