Rpg-universe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rpg-universe

Un forum rpg pentru toti!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Yah si eu pe aici, cica

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Onde Calyope

Onde Calyope


Mesaje : 9
Data de înscriere : 15/03/2009
Varsta : 28

Yah si eu pe aici, cica Empty
MesajSubiect: Yah si eu pe aici, cica   Yah si eu pe aici, cica EmptyDum Mar 15, 2009 11:37 am

Mda, deci ce sa spun despre mine? Incep cu sunt idioata, cam asta spune tot insa hai sa vedem cum suna mai largit:
Mi se spune Calyope am 13 ani si stau in mirificul gri si scarbos oras Bucuresti, da stiti voi pata aia mare si mov de pe harta. Sunt o fire singuratica si spre ghinionul meu romantica si rece tot odata, ma refugiez in :muzica[cateodata si cea caruia ii dau viata pe clapele pianului], carti, literatura, desen, gfx ma rog ati inteles voi oricum. Imi place sa privesc peisaje, in special cele nocturne, insa si cele de la apus/rasarit si depinde de loc in timpul zilei. Imi place ploaia, da ador ploaia. Ce fel de muzica ascult? Da-mi orice e trist si nu e manea sau populara si ascult. Ok cred ca m-am facut inteleasa destul de bine ne? Intrebari?
Sus In jos
Sara Mudo
Admin
Sara Mudo


Mesaje : 251
Data de înscriere : 17/07/2008

Yah si eu pe aici, cica Empty
MesajSubiect: Re: Yah si eu pe aici, cica   Yah si eu pe aici, cica EmptyDum Mar 15, 2009 11:52 am

Heya ! Ma bucur ca te-ai inscri si pe aici Calyope ! Sper sa-ti placa pe forum, have fun and no spam
Sus In jos
https://rpg-universe.forumgratuit.ro
Yagami Light (KIRA)

Yagami Light (KIRA)


Mesaje : 30
Data de înscriere : 14/03/2009

Yah si eu pe aici, cica Empty
MesajSubiect: Re: Yah si eu pe aici, cica   Yah si eu pe aici, cica EmptyDum Mar 15, 2009 7:27 pm

Bun venit Caly si distractie placuta alaturi de ceilalti
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yah si eu pe aici, cica Empty
MesajSubiect: Re: Yah si eu pe aici, cica   Yah si eu pe aici, cica Empty

Sus In jos
 
Yah si eu pe aici, cica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» mda..si eu pe aici..
» Bwo...Am cazut si yo pe aici
» Cascati bine ochii aici!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rpg-universe :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: