Rpg-universe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rpg-universe

Un forum rpg pentru toti!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 My ROOM......

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Etsuko Handa




Mesaje : 6
Data de înscriere : 09/04/2011

My ROOM...... Empty
MesajSubiect: My ROOM......   My ROOM...... EmptySam Apr 09, 2011 9:53 pm

Stateam la mine in camera si ma uitam pe pereti.
Sus In jos
Chester Gottfried

Chester Gottfried


Mesaje : 4
Data de înscriere : 18/04/2011

My ROOM...... Empty
MesajSubiect: Re: My ROOM......   My ROOM...... EmptyLun Apr 18, 2011 11:06 am

Niciodata nu reusise sa isi imagineze cat de idiot putea fi un om.Se uita in pamant incercand sa se calmeze,caci in caz contrar avea sa mearga dupa tip si sa il stranga de gat.Se parea ca in ziua de azi era pur si simplu imposibil sa mergi linistit in drum spre casa si sa nu te trezesti cu un imbecil care sare cu cutitul la tine ca sa ii dai portofelul.In cazul tipului care si-a pierdut evident vremea incercand sa ii fure lui portofelul,ei bine,nu era atat de sigur ca isi va mai dori sa mai incerce inca odata la un tip ca el.Facu o grimasa,apoi furios intra in camin fara a-i spune absolut nici un cuvant portarului,pe care de obicei il saluta,caci deh..era vorba de respect,respect pe care toata copilaria mama i-l bagase cu forta pe gat.
Astfel deschise usa cu forta,cautand baia cu privirea.Imediat ce o gasi intra,dadu drumul la apa si isi dadu putin pe fata.Lua prosopul din suport si se sterse cu el pe fata,indepartand apa care risca sa ii ude hainele mai devreme sau mai tarziu.
Iesind din baie,dadu nas in nas cu o fata,aparent suparata.Ridica o spranceana si o intreba pe un ton neutru.

-Ce cauti in camera mea?
Sus In jos
Sanara

Sanara


Mesaje : 48
Data de înscriere : 07/08/2009

My ROOM...... Empty
MesajSubiect: Re: My ROOM......   My ROOM...... EmptyVin Apr 29, 2011 10:32 pm

Ciocan si eu la una dis si sa imi cunosc noua vecina.
Sus In jos
Continut sponsorizat





My ROOM...... Empty
MesajSubiect: Re: My ROOM......   My ROOM...... Empty

Sus In jos
 
My ROOM......
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» My old room
» Key's room
» Sara's room
» Dark's room
» Ikuto's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rpg-universe :: Caminul :: Camerele-
Mergi direct la: