Rpg-universe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rpg-universe

Un forum rpg pentru toti!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Insula Inflacarata

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Etsuko Handa




Mesaje : 6
Data de înscriere : 09/04/2011

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptySam Apr 09, 2011 9:52 pm

Eram pe o insula de foc si ma plimbam.Asteptam ca cineva sa vina si sa imi tina de urat.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Mesaje : 48
Data de înscriere : 07/08/2009

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptyLun Apr 25, 2011 3:38 pm

Zburam deasupra oceanului insa vad o insula de foc si cum focul era elementul meu principal nu aveam de ce ma teme asa ca am aterzat in mijlocul ei si vad o fata.
-Buna!
Sus In jos
Heyda

Heyda


Mesaje : 8
Data de înscriere : 01/05/2011

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptyDum Mai 01, 2011 9:03 pm

-Buna!!Sunt Heyda si sunt noua pe aici.Vad ca te plictisesti si nu inteleg.Sunt atatea lucruri fascinante pe aceasta insula .Daca esti de acord iti pot tine de urat.Very Happy
Sus In jos
Sanara

Sanara


Mesaje : 48
Data de înscriere : 07/08/2009

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptyLun Mai 02, 2011 10:21 pm

-Sigur ca imi poti tine de urat. Ii spun eu fetei zambind.
-Imi poti arata imprejurmile? Ma refer la cele mai interesane locuri de pe aceasta insula.
Sus In jos
Heyda

Heyda


Mesaje : 8
Data de înscriere : 01/05/2011

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptyMar Mai 03, 2011 2:50 pm

-Desigur!Cine stie ce gasim pe aici si poate vom avea parte de aventuri interesante.Spun eu asta increzaroare si nerabdatoare.

Adevarul este ca Heyda nu avea parte de multa actiune in viata ei,chiar daca aceasta era o zana magica.Spera sa gaseasca pe acea insula,aventura de care isi dorea sa aiba parte.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Mesaje : 48
Data de înscriere : 07/08/2009

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptyMier Mai 04, 2011 2:45 pm

Si mie ii plac farte mult aventurile si adrenalina. Chiar mar incanta sa descoperim cate ceva.
Sus In jos
Heyda

Heyda


Mesaje : 8
Data de înscriere : 01/05/2011

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptyVin Mai 06, 2011 10:25 am

-Atunci ce mai asteptam......spun eu asta cu un entuziasm in glas.
Sus In jos
Sanara

Sanara


Mesaje : 48
Data de înscriere : 07/08/2009

Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata EmptyLun Mai 09, 2011 8:59 am

Atunci hai sa mergem spre centrul insulei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Insula Inflacarata Empty
MesajSubiect: Re: Insula Inflacarata   Insula Inflacarata Empty

Sus In jos
 
Insula Inflacarata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pe insula apei.
» Pe insula pamantului
» Pe insula aerului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rpg-universe :: Insule :: Insula focului-
Mergi direct la: